Nieuwsbrieven KBO

Nieuwsbrief sept. 2016

 

* AGENDA:

vrijdag        02 sept.      Spreekuur wijkagent/ouderenadviseur      09.00-10.00 uur

donderdag  15 sept.      Hoffmans modeshow                                13.30-16.00 uur

vrijdag        16 sept.      Spreekuur wijkagent/ouderenadviseur      09.00-10.00 uur

zondag        18 sept.      KBO in kraam op Biks Blaosfestijn                   11.00-17.00 uur dinsdag       27 sept.      BINGO                                                      13.00-16.30 uur

vrijdag        30 sept.      Spreekuur wijkagent/ouderenadviseur      09.00-10.00 uur

vrijdag        30 sept.      Dansen met muziek van DJ Twan             19.30-22.30 uur

zondag        09 oktober  Optreden Viva la Musica in Chassé Breda         14.30-15.00 uur

 

* DATA verschijnen NIEUWSBRIEF en ONS in 2016

4 oktober – 8 november – 6 december

 

* Viva la Musica   "begin de week met gezang"

Bovenstaande spreuk geldt al 26 jaar voor de leden van ons zangkoor Viva la Musica.

Elke maandagmorgen zingen ca. 50 dames en heren van 9.30 tot 11.30 uur allerhande liedjes met halverwege de repetitie een pauze met veel gezelligheid en koffie of thee.

In de maand augustus was er geen repetitie, maar op maandag 5 september beginnen we weer om 9.30 uur in de Zilverberk.

Op maandag 12 september volgt dan een repetitie van het koor Viva la Musica in ”De Drie Linden” samen met het seniorenorkest van Amor Musae.

Op zondag 9 oktober van 14.30 tot 15.00 uur treden het koor en het orkest samen op tijdens het KAM (Kulturele Amateur Manifestatie) in de Middenzaal van het Chassé theater in Breda.

Mocht u geïnteresseerd zijn kom dan eens binnenlopen tijdens één van de repetities.

 

*RIKKEN EN JOKEREN

Start nieuw seizoen JOKEREN op vrijdagmiddag 2 september, aanvang 13.30 uur.

Start nieuw seizoen RIKKEN op dinsdagmiddag 6 september, aanvang 13.30 uur.

Voor zowel rikken als jokeren zijn nieuwe deelnemers van harte welkom. Kom eens een keer op proef meedoen op de dinsdag- en/of vrijdagmiddag.

Info JOKEREN: Nel Luijkx, 076-5422632 en Toos Haast, tel. 076-5414821.

Info RIKKEN: Henk Bulkmans, 06-17860729 en Wout Timmers, 076-5414193.

 

*RIKKEN EN JOKEREN  dinsdag 18 oktober

Nu het nieuwe joker- en rik-seizoen weer gestart is organiseren wij voor onze leden en òòk voor deelnemers van andere afdelingen een hele dag "RIKKEN en JOKEREN" op dinsdag 18 oktober.

U kunt zich hiervoor per mail opgeven bij Ria Bulkmans, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. en/of Nel Luijkx, telefoon 076-5422632.

* DANSEN vrijdag 30 september en vrijdag 28 oktober

Kom ook eens een keer mee dansen op de muziek van DJ Twan in de Zilverberk! Een gezellige avond met veel verschillende muziekstijlen. Iedereen kan meedoen.

U heeft dit jaar nog 2 keer de gelegenheid, namelijk op de vrijdagen 30 september en 28 oktober. De avonden beginnen om 19.30 uur en worden afgesloten om 22.30 uur. Vanzelfsprekend zijn alle leden van de KBO welkom, maar ook introducés en aspirant-leden. De toegang is gratis en er wordt ook nog gezorgd voor een hapje.

 

* LEDENPAS KBO

Wij zouden graag zien dat u bij ieder bezoek aan de Zilverberk en/of deelname aan een activiteit uw lidmaatschapspasje bij zich heeft. In voorkomende gevallen kan ernaar gevraagd worden. De pas geeft u namelijk recht op de bartarieven voor KBO-leden. Als u de pas niet kunt tonen zullen onze vrijwilligers u de commerciële prijzen moeten berekenen.

 

* BLAUWE ENVELOP VAN DE BELASTINGDIENST

De Belastingdienst gaat voorlopig nog niet stoppen met het versturen van de blauwe envelop met de definitieve beschikking over toeslagen. Belastingbetalers zal de mogelijkheid worden gegeven om aan te geven dat zij papieren post willen blijven ontvangen van de fiscus.

Staatssecretaris Wiebes meldde vorig jaar dat de Belastingdienst alle papieren post zo snel mogelijk wil vervangen door elektronische berichten, wat voor veel kritiek zorgde, onder meer van de Nationale Ombudsman. Volgens de Ombudsman mag de overheid niet alleen op een digitale manier met burgers communiceren. Er moet altijd een tweede manier mogelijk zijn, zoals gewone post.

Volgens de staatssecretaris zal de invoering stap voor stap gaan in de komende vijf tot zeven jaar, maar is er geen harde einddatum.

 

* THEMADAG " AUGUSTINUS EN HET ONZE VADER" dinsdag 4 oktober

Op dinsdag 4 oktober 2016 organiseert de werkgroep Identiteit & Zingeving van KBO Brabant een themadag over Augustinus en het Onze Vader. De uitleg die de heilige kerkvader Augustinus gaf aan dit misschien wel bekendste katholieke gebed, is namelijk nog steeds zeer actueel. De themadag vindt plaats in het klooster Mariënhage en bij het Augustijns Instituut te Eindhoven en is bedoeld voor leden van KBO-Brabant en andere belangstellenden.

Deelname aan deze dag kost € 20,- per persoon. Dat is inclusief lunch en alle andere versnaperingen gedurende de hele dag. Aanmelden kan tot uiterlijk dinsdag 20 september a.s. door een mail te sturen naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. o.v.v. ‘aanmelding themadag Augustinus’.

 

* MEET & DANCE met KBO BRABANT zondag 6 november

Groot dansfeest voor jong & oud in de Brabanthallen in Den Bosch met muziek, artiesten en dansshows. Meer informatie  bij Will Vrolijk, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of 06-10586060 of op www.kbo-brabant.nl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.